29 Mart 2017 Çarşamba1 Recep 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Ey îmân edenler! Allâh’tan ittikâ edin ve sâdıklarla berâber olun!” (Tevbe, 119)
  • “Dünya ve onun içinde olan şeyler değersizdir. Sadece Allâh’ı zikretmek ve O’na yaklaştıran şeylerle, ilim (mârifet ilmi) öğreten âlim ve (Hakk’a lâyıkıyla kul olmak için) tahsil gören talebe bundan müstesnâdır.” (Tirmizî, Zühd, 14)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:18Güneş 06:46Öğle 13:16İkindi 16:45Akşam 19:33Yatsı 20:54
    • 21°C Adana
    • 15°C Adıyaman
    • 12°C Afyon
    • 5°C Ağrı
    • 18°C Amasya
    • 15°C Ankara
    • 18°C Antalya
    • 12°C Artvin
    • 19°C Aydın
    • 18°C Balıkesir
  • BIST: 89.270 -1.01
  • Altın: 147,050 -0.13
  • Dolar: 3,6543 0.18
  • Euro: 3,9297 -0.55

UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme eşleşmeleri belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde, 1. ve 2. ön eleme turlarının kuraları çekildi.
UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme eşleşmeleri belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme eşleşmeleri belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde ön eleme eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde, 1. ve 2. ön eleme turlarının kuraları çekildi.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Merkezi'nde gerçekleşen kura çekiminde, 1. ön eleme turunda 96, 2. ön eleme turunda ise 18 takım yer aldı. İlk eleme turundaki 48 eşleşmeden gelecek olası takımlarla toplam 66 ekibin katıldığı 2. ön eleme turu kura çekimi de yapıldı.

İkinci ön eleme turundan UEFA Avrupa Ligi'ne katılacak Osmanlıspor, Moldova'nın Zimbru ile Gürcistan'ın Chikhura kulüpleri arasındaki 1. ön eleme turu eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Ligde 1. eleme turu maçları 30 Haziran ve 7 Temmuz, 2. ön eleme turu karşılaşmaları da 14 ve 21 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:

Dila (Gürcistan)/Shirak (Ermenistan) - Spartak Trnava (Slovakya)/Hibernians (Malta)

Dinamo Minsk (Belarus)/Spartaks Jurmala (Letonya) - Saint Patrick's Athletic (İrlanda Cumhuriyeti)/Jeunesse (Lüksemburg)

Partizan (Sırbistan) - Slavia Sofya (Bulgaristan)/Zalglebie (Polonya)

Bokelj (Karadağ)/Vojvodina (Sırbistan) - Stabaek (Norveç)/Connah's Quay Nomads (Galler)

Nömme Kalju (Estonya)/Trakai (Litvanya) - Maccabi Haifa (İsrail)

Hibernian (İskoçya) - Valur Reykjavik (İzlanda)/Brondby (Danimarka)

Runavik (Faroe Adaları)/Shakhtyor (Belarus) - Domzale (Slovenya)/Lusitans (Andora)

Austria Wien (Avusturya) - Kukesi (Arnavutluk)/Rudar (Karadağ)

Aktobe (Kazakistan)/MTK (Macaristan) - Gebele (Azerbaycan)/Samtredia (Gürcistan)

Beroe (Bulgaristan)/Radnik (Bosna Hersek) - Atlantas (Litvanya)/HJK Helsinki (Finlandiya)

Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)/RoPS Rovaniemi (Finlandiya) - Santa Coloma (Andora)/Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan)

Neftçi (Azerbaycan)/Balzan (Malta) - Shkendija (Makedonya)/Cracovia (Polonya)

Grasshoppers (İsviçre) - KR Reykjavik (İzlanda)/Glenavon (Kuzey İrlanda)

Midtjylland (Danimarka)/Suduva (Litvanya) - Vaduz (Liechtenstein)/Sileks (Makedonya)

Zimbru (Moldova)/Chikhura (Gürcistan) - Osmanlıspor (Türkiye)

Giannina (Yunanistan) - Odds (Norviç)/Mariehamn (Finlandiya)

Siroki (Bosna Hersek)/Birkirkara (Malta) - Infonet (Estonya)/Heart Of Midlothian (İskoçya)

Admira Wacker (Avusturya)/Spartak Myjava (Slovakya) - Kapaz (Azerbaycan)/Dacia (Moldova)

Videoton (Macaristan)/Zaria Balti (Moldova) - Cukaricki (Sırbistan)/Ordabasy (Kazakistan)

Aberdeen (İskoçya)/Fola (Lüksemburg) - Ventspils (Letonya)/Vikingur (Faroe Adaları)

Differdange 03 (Lüksemburg)/Cliftonville (Kuzey İrlanda) - Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)/Folgore (San Marino)

Maribor (Slovenya) - Levski Sofya (Bulgaristan)

Hacken (İsveç) - Linfield (Kuzey İrlanda)/Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)

AIK Solna (İsveç)/Bala Town (Galler) - Pyunik (Ermenistan)/Europa (Cebelitarık)

Piast (Polonya) - Göteborg (İsveç)/Llandudno Town (Galler)

Teuta (Arnavutluk)/Kairat (Kazakistan) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Gorica (Slovenya)

Levadia Tallinn (Estonya)/Torshavn (Faroe Adaları) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)

Partizani (Arnavutluk)/Slovan Bratislava (Slovakya) - Breidablik (İzlanda)/Jelgava (Letonya)

La Fiorita (San Marino)/Debreceni (Macaristan) - Torpedo-BelAZ (Belarus)

Genk (Belçika) - Rabotnicki (Makedonya)/Buducnost Podgorica (Karadağ)

Sloboda (Bosna Hersek)/Beitar (İsrail) - Banants (Ermenistan)/Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)

CSMS Iași (Romanya) - Hajduk Split (Hırvastistan)

Sonderjyske (Danimarka) - Stromsgodset (Norveç)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.