20 Ocak 2018 Cumartesi3 C.Evvel 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • Ve namaz bittiğinde yeryüzüne serbestçe dağılın ve Allah'ın lütfundan (rızkınızı) aramaya devam edin; mutluluğa ulaşabilmek için de Allah'ı sıkça anın! (Cuma-10)
  • Ebu Abdullah Cabir İbn-i Semurete (Allah Ondan razı olsun) şöyle demiştir. ”tüm namazlarımı peygamber (sallallahu aleyhi vesellem) ile beraber kılardım. Onun namazı da hutbesi de ne uzun ne de kısa olmayıp orta olurdu.” (Müslim Cuma 41)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:48Güneş 08:18Öğle 13:21İkindi 15:50Akşam 18:12Yatsı 19:36
    • 4°C Adana
    • 5°C Adıyaman
    • -5°C Afyon
    • -1°C Ağrı
    • 1°C Amasya
    • -2°C Ankara
    • 8°C Antalya
    • 5°C Artvin
    • 4°C Aydın
    • 1°C Balıkesir
  • BIST: 115.147 -1.46
  • Altın: 163,214 1.40
  • Dolar: 3,8058 0.95
  • Euro: 4,6547 0.85

Rio'da bugün Türk sporcular 8 dalda mücadele edecek

Rio'da bugün Türk sporcular 8 dalda mücadele edecek
Olimpiyat oyunlarının altıncı gününde Türk sporcular, 8 farklı spor dalında mücadele edecek.
Rio'da bugün Türk sporcular 8 dalda mücadele edecek Rio'da bugün Türk sporcular 8 dalda mücadele edecek Rio'da bugün Türk sporcular 8 dalda mücadele edecek

2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 8 farklı spor dalında mücadele verecek.

Milli sporcular, olimpiyat oyunlarının altıncı gününde boks, yüzme, eskrim, halter, okçuluk, atıcılık, bisiklet ve yelkende sahne alacak.

Boks
Boksta Mehmet Nadir Ünal, erkekler 81 kilo ön eleme turunda Kübalı sporcu Julio Cesar La Cruz ile karşı karşıya gelecek.

Yüzme
Yüzmede Viktoria Zeynep Güneş, kadınlar 200 metre kurbağalama elemelerinde kulaç atacak.

Eskrim
Eskrimde kadınlar flörede İrem Karamete, Fransız sporcu Ysaora Thibus ile tur mücadelesi yapacak.

Halter
Halterde milli sporcu Duygu Aynacı, kadınlar 69 kiloda yarışacak.

Okçuluk
Okçulukta Yasemin Ecem Anagöz, kadınlar klasik yayda Polonyalı Karina Lipiarska-Palka karşısında tur arayacak.

Atıcılık
Atıcılıkta Yusuf Dikeç ve İsmail Keleş, erkekler 50 metre havalı tabanca elemelerinde mücadele edecek.

Bisiklet
Bisiklette zamana karşı yol yarışında milli sporcu Ahmet Örken, pedal çevirecek.

Yelken
Yelkende ise kadınlar laser radial sınıfında Nazlı Çağla Dönertaş, Finn sınıfında Alican Kaynar, 470 sınıfında da Deniz Çınar ve Ateş Çınar ikilisi boy gösterecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.