19 Ekim 2017 Perşembe28 Muharrem 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından ortaya konacak bir (söz) değildir. Ancak kendinden önceki (vahyin) doğrulanması ve Kitab’ın açıklanmasıdır. Onda hiçbir şüphe yoktur ve âlemlerin Rabb’inden gelmiştir.” (Yunus, 10/37)
  • "Bir kulun Allah'ın rızasını gözeterek öfkesini yenmesinden, Allah katında sevabı daha büyük bir davranış yoktur." ( İbn Mâce, "Zühd",18)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:47Güneş 07:13Öğle 12:56İkindi 15:55Akşam 18:26Yatsı 19:46
    • 15°C Adana
    • 14°C Adıyaman
    • 1°C Afyon
    • -1°C Ağrı
    • 4°C Amasya
    • 3°C Ankara
    • 15°C Antalya
    • 9°C Artvin
    • 12°C Aydın
    • 7°C Balıkesir
  • BIST: 106.926 -0.06
  • Altın: 151,429 -0.02
  • Dolar: 3,6718 -0.12
  • Euro: 4,3287 0.21

Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek

Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek
2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 6 farklı spor dalında mücadele verecek.
Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek

2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 6 farklı spor dalında mücadele verecek.

Milli sporcular, olimpiyat oyunlarının sekizinci gününde judo, boks, yelken, kürek, halter ve atletizmde sahne alacak.

Atletizm kadınlarda gülle atma elemelerinde Emel Dereli, 10 bin metre finalinde Yasemin Can, çekiç atma elemelerinde Kıvılcım Kaya Salman ve Tuğçe Şahutoğlu, erkekler 20 km yürüyüş finalinde Mert Atlı ve Ersin Tacir mücadele edecek.

Boksta Önder Şipal, erkekler 75 kilo ikinci turunda Hindistan'dan Krishan Vikas ile karşı karşıya gelecek.

Judoda kadınlar artı 78 kiloda Kayra Sayit, ikinci turda Porto Rikolu Melissa Mojica ile karşılaşacak.

Halterde Assiya İpek, kadınlar 75 kilo B Grubu'nda yarışacak.

Yelkende erkekler RS:X sınıfında Onur Biriz, 470 sınıfında Deniz Çınar ve Ateş Çınar ikilisi, kadınlar RS:X sınıfında Dilara Uralp, laser radial sınıfında Nazlı Çağla Dönertaş boy gösterecek.

Kürekte ise Cem Yılmaz ve Hüseyin Kandemir, erkekler hafif kilo iki çiftede C finallerine çıkacak.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.