23 Ocak 2018 Salı6 C.Evvel 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • Ve namaz bittiğinde yeryüzüne serbestçe dağılın ve Allah'ın lütfundan (rızkınızı) aramaya devam edin; mutluluğa ulaşabilmek için de Allah'ı sıkça anın! (Cuma-10)
  • Ebu Abdullah Cabir İbn-i Semurete (Allah Ondan razı olsun) şöyle demiştir. ”tüm namazlarımı peygamber (sallallahu aleyhi vesellem) ile beraber kılardım. Onun namazı da hutbesi de ne uzun ne de kısa olmayıp orta olurdu.” (Müslim Cuma 41)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:47Güneş 08:16Öğle 13:22İkindi 15:53Akşam 18:16Yatsı 19:39
    • 10°C Adana
    • 7°C Adıyaman
    • 4°C Afyon
    • 27°C Ağrı
    • 8°C Amasya
    • 4°C Ankara
    • 10°C Antalya
    • 27°C Artvin
    • 9°C Aydın
    • 4°C Balıkesir
  • BIST: 117.235 1.81
  • Altın: 161,959 -0.71
  • Dolar: 3,7784 -0.72
  • Euro: 4,6204 -0.74

Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek

Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek
2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 6 farklı spor dalında mücadele verecek.
Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek Rio'nun 8. gününde Türk sporcular 6 dalda mücadele edecek

2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 6 farklı spor dalında mücadele verecek.

Milli sporcular, olimpiyat oyunlarının sekizinci gününde judo, boks, yelken, kürek, halter ve atletizmde sahne alacak.

Atletizm kadınlarda gülle atma elemelerinde Emel Dereli, 10 bin metre finalinde Yasemin Can, çekiç atma elemelerinde Kıvılcım Kaya Salman ve Tuğçe Şahutoğlu, erkekler 20 km yürüyüş finalinde Mert Atlı ve Ersin Tacir mücadele edecek.

Boksta Önder Şipal, erkekler 75 kilo ikinci turunda Hindistan'dan Krishan Vikas ile karşı karşıya gelecek.

Judoda kadınlar artı 78 kiloda Kayra Sayit, ikinci turda Porto Rikolu Melissa Mojica ile karşılaşacak.

Halterde Assiya İpek, kadınlar 75 kilo B Grubu'nda yarışacak.

Yelkende erkekler RS:X sınıfında Onur Biriz, 470 sınıfında Deniz Çınar ve Ateş Çınar ikilisi, kadınlar RS:X sınıfında Dilara Uralp, laser radial sınıfında Nazlı Çağla Dönertaş boy gösterecek.

Kürekte ise Cem Yılmaz ve Hüseyin Kandemir, erkekler hafif kilo iki çiftede C finallerine çıkacak.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Antalyaspor'da Samuel Eto'o depremi!22 Ocak 2018 Pazartesi 22:30
  • Stoichkov'dan Naim'e ziyaret! 'Daha iyisi yoktu'22 Ocak 2018 Pazartesi 22:10
  • Burak Yılmaz'ın muhteşem istatistiği!22 Ocak 2018 Pazartesi 21:30
  • Vagner Love'dan heyecanlandıran paylaşım!22 Ocak 2018 Pazartesi 21:28
  • Süper Lig ekibinden dev altyapı hamlesi!22 Ocak 2018 Pazartesi 21:10
  • Ümit Özat İlhan Cavcav’ın mezarını öptü22 Ocak 2018 Pazartesi 21:06
  • Yunus Mallı: Türkiye'de oynamak isterim22 Ocak 2018 Pazartesi 20:50
  • Türkiye'de bir ilk! Açılışı yapıldı...22 Ocak 2018 Pazartesi 19:50
  • UEFA'dan transfer devrimi!22 Ocak 2018 Pazartesi 19:45
  • Resmen açıklandı! Robinho Süper Lig'de!22 Ocak 2018 Pazartesi 19:30
  • ÜYE İŞLEMLERİ
    Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
    Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.