27 Mart 2017 Pazartesi29 C.Ahir 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Biz, insanlara belli zaman aralıklarıyla okuyasın diye Kur’an’ı parçalara ayırdık ve onu bölümler halinde indirdik.” (İsra, 17/106)
  • “Sizin en hayırlılarınız, Kur’an’ı öğrenen ve öğretenlerinizdir.” (Buhârî, "Fezâilü’l–Kur’ân", 21)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:22Güneş 06:49Öğle 13:17İkindi 16:44Akşam 19:31Yatsı 20:52
    • 12°C Adana
    • 7°C Adıyaman
    • 9°C Afyon
    • -1°C Ağrı
    • 8°C Amasya
    • 4°C Ankara
    • 14°C Antalya
    • 9°C Artvin
    • 12°C Aydın
    • 8°C Balıkesir
  • BIST: 90.383 0.69
  • Altın: 144,263 -0.10
  • Dolar: 3,6117 -0.38
  • Euro: 3,9021 -0.23

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde dün akşam oynanan maçlarla play-off turu ilk maçları tamamlandı..
İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

Temsilcilerimizden Fenerbahçe ve Osmanlıspor galibiyet alırken Medipol Başakşehir ise turnuvanın önemli ekiplerinden olan Shaktar Donetks'e mağlup oldu.

Slaven Bilic'in çalıştırdığı ve Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin 75 dakika forma giydiği maçta West Ham deplasmanda Romanya ekibi Astra Giurgiu ile 1-1 berabere kaldı.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçlarında alınan skorlar şu şekilde:

17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus): 2-0

19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - PAOK (Yunanistan): 0-3

19.15 SonderjyskE (Danimarka) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti):0-0

19.30 Krasnodar (Rusya) - Partizani (Arnavutluk): 4-0

19.30 Midtjylland (Danimarka) - Osmanlıspor (Türkiye): 0-1

20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 0-1

20.00 Austria Wien (Avusturya) - Rosenborg (Norveç): 2-1

20.00 Gebele (Azerbaycan) - Maribor (Slovenya): 3-1

20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Anderlecht (Belçika): 0-3

20.00 Göteborg (İsveç) - Karabağ (Azerbaycan): 1-0

20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1

20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna): 1-2

21.00 Fenerbahçe (Türkiye) - Grasshoppers (İsviçre): 3-0

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Brondby (Danimarka):3-0

21.00 Vojvodina (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 0-3

21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Genk (Belçika): 2-2

21.15 Astra (Romanya) - West Ham United (İngiltere): 1-1

21.30 Gent (Belçika) - Shkendija (Makedonya): 2-1

21.45 Sassuolo (İtalya) - Kızılyıldız (Sırbistan): 3-0

22.00 Arouca (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan): 0-1

22.05 Trencin (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya): 0-4.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.