24 Ocak 2018 Çarşamba8 C.Evvel 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • Ve namaz bittiğinde yeryüzüne serbestçe dağılın ve Allah'ın lütfundan (rızkınızı) aramaya devam edin; mutluluğa ulaşabilmek için de Allah'ı sıkça anın! (Cuma-10)
  • Ebu Abdullah Cabir İbn-i Semurete (Allah Ondan razı olsun) şöyle demiştir. ”tüm namazlarımı peygamber (sallallahu aleyhi vesellem) ile beraber kılardım. Onun namazı da hutbesi de ne uzun ne de kısa olmayıp orta olurdu.” (Müslim Cuma 41)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:46Güneş 08:15Öğle 13:22İkindi 15:54Akşam 18:17Yatsı 19:41
    • 9°C Adana
    • 6°C Adıyaman
    • -5°C Afyon
    • -4°C Ağrı
    • 1°C Amasya
    • -2°C Ankara
    • 10°C Antalya
    • 3°C Artvin
    • 5°C Aydın
    • 3°C Balıkesir
  • BIST: 118.612 0.18
  • Altın: 162,385 -0.02
  • Dolar: 3,7614 -0.24
  • Euro: 4,6331 0.10

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde dün akşam oynanan maçlarla play-off turu ilk maçları tamamlandı..
İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları İşte UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

Temsilcilerimizden Fenerbahçe ve Osmanlıspor galibiyet alırken Medipol Başakşehir ise turnuvanın önemli ekiplerinden olan Shaktar Donetks'e mağlup oldu.

Slaven Bilic'in çalıştırdığı ve Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin 75 dakika forma giydiği maçta West Ham deplasmanda Romanya ekibi Astra Giurgiu ile 1-1 berabere kaldı.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçlarında alınan skorlar şu şekilde:

17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus): 2-0

19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - PAOK (Yunanistan): 0-3

19.15 SonderjyskE (Danimarka) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti):0-0

19.30 Krasnodar (Rusya) - Partizani (Arnavutluk): 4-0

19.30 Midtjylland (Danimarka) - Osmanlıspor (Türkiye): 0-1

20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 0-1

20.00 Austria Wien (Avusturya) - Rosenborg (Norveç): 2-1

20.00 Gebele (Azerbaycan) - Maribor (Slovenya): 3-1

20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Anderlecht (Belçika): 0-3

20.00 Göteborg (İsveç) - Karabağ (Azerbaycan): 1-0

20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1

20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna): 1-2

21.00 Fenerbahçe (Türkiye) - Grasshoppers (İsviçre): 3-0

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Brondby (Danimarka):3-0

21.00 Vojvodina (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 0-3

21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Genk (Belçika): 2-2

21.15 Astra (Romanya) - West Ham United (İngiltere): 1-1

21.30 Gent (Belçika) - Shkendija (Makedonya): 2-1

21.45 Sassuolo (İtalya) - Kızılyıldız (Sırbistan): 3-0

22.00 Arouca (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan): 0-1

22.05 Trencin (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya): 0-4.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.