23 Mart 2017 Perşembe24 C.Ahir 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Biz, insanlara belli zaman aralıklarıyla okuyasın diye Kur’an’ı parçalara ayırdık ve onu bölümler halinde indirdik.” (İsra, 17/106)
  • “Sizin en hayırlılarınız, Kur’an’ı öğrenen ve öğretenlerinizdir.” (Buhârî, "Fezâilü’l–Kur’ân", 21)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:29Güneş 06:56Öğle 13:18İkindi 16:42Akşam 19:27Yatsı 20:47
    • 20°C Adana
    • 14°C Adıyaman
    • 12°C Afyon
    • -1°C Ağrı
    • 12°C Amasya
    • 12°C Ankara
    • 21°C Antalya
    • 8°C Artvin
    • 19°C Aydın
    • 11°C Balıkesir
  • BIST: 89.930 0.13
  • Altın: 145,507 0.16
  • Dolar: 3,6229 0.17
  • Euro: 3,9053 -0.08

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!
UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş karşılaşmaları yarın yapılacak.
Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı! Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı! Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplarda mücadele edecek son 22 takım belli olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan elenerek yoluna bu organizasyonda devam eden Fenerbahçe, sahasında 3-0 mağlup ettiği İsviçre'nin Grasshoppers ekibi ile deplasmanda karşılaşacak. Müsabaka, yarın TSİ 20.00'de Zürih kentindeki Letzigrund Stadı'nda oynanacak.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden diğer takımlardan Osmanlıspor, 1-0 kazandığı ilk mücadelenin rövanşında yarın saat 21.00'de Danimarka temsilcisi Midtjylland'ı Osmanlı Stadı'nda ağırlayacak.

Medipol Başakşehir ise, yarın TSİ 22.00'de, İstanbul'daki ilk maçta 2-1 yenildiği Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına Arena Lviv'de konuk olacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş maçlarının programı şöyle:

19.30 Karabağ (Azerbaycan) - Göteborg (İsveç) (0-1)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) (1-0)

20.00 Grasshoppers (İsviçre) - Fenerbahçe (Türkiye) (0-3)

20.00 Brondby (Danimarka) - Panathinaikos (Yunanistan) (0-3)

20.00 Rosenborg (Norveç) - Austria Wien (Avusturya) (1-2)

20.30 Partizani (Arnavutluk) - Krasnodar (Rusya) (0-4)

21.00 Anderlecht (Belçika) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) (3-0)

21.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - SonderjyskE (Danimarka) (0-0)

21.00 PAOK (Yunanistan) - Dinamo Tiflis (Gürcistan) (3-0)

21.00 Shkendija (Makedonya) - Gent (Belçika) (1-2)

21.00 BATE (Belarus) - Astana (Kazakistan) (0-2)

21.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Vojvodina (Sırbistan) (3-0)

21.00 Genk (Belçika) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) (2-2)

21.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Midtjylland (Danimarka) (1-0)

21.15 Maribor (Slovenya) - Gebele (Azerbaycan) 1-3

21.30 Hajduk Split (Hırvatistan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail) (1-2)

21.30 Kızılyıldız (Sırbistan) - Sassuolo (İtalya) (0-3)

21.45 Saint Etienne (Fransa) - Beitar (İsrail) (2-1)

21.45 Olympiakos (Yunanistan) - Arouca (Portekiz) (1-0)

21.45 West Ham United (İngiltere) - Astra (Romanya) (1-1)

22.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Medipol Başakşehir (Türkiye) (2-1)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Trencin (Slovakya) (4-0)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.