26 Mayıs 2017 Cuma1 Ramazan 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • İslam beş esas üzerine bina edilmiştir: Allah"tan başka ilah olmadığına ve Muhammed"in O"nun kulu ve elçisi olduguna şehadet etmek, namaz kılmak, oruç tutmak, Kabe"ye haccetmek, Ramazan orucu tutmak. (Tirmizi, İman 3, (2612))
  • " Kim Allah'a inanarak ve karşılığını Allah'tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa geçmiş günahları bağışlanır." (Buhâri,
  • için namaz vakitleri
    İmsak 03:37Güneş 05:31Öğle 13:08İkindi 17:04Akşam 20:33Yatsı 22:17
    • 27°C Adana
    • 26°C Adıyaman
    • 19°C Afyon
    • 18°C Ağrı
    • 21°C Amasya
    • 12°C Ankara
    • 23°C Antalya
    • 26°C Artvin
    • 25°C Aydın
    • 26°C Balıkesir
  • BIST: 97.314 -0.41
  • Altın: 145,314 0.91
  • Dolar: 3,5633 -0.10
  • Euro: 3,9989 -0.04

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!
UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş karşılaşmaları yarın yapılacak.
Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı! Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı! Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı!

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplarda mücadele edecek son 22 takım belli olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan elenerek yoluna bu organizasyonda devam eden Fenerbahçe, sahasında 3-0 mağlup ettiği İsviçre'nin Grasshoppers ekibi ile deplasmanda karşılaşacak. Müsabaka, yarın TSİ 20.00'de Zürih kentindeki Letzigrund Stadı'nda oynanacak.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden diğer takımlardan Osmanlıspor, 1-0 kazandığı ilk mücadelenin rövanşında yarın saat 21.00'de Danimarka temsilcisi Midtjylland'ı Osmanlı Stadı'nda ağırlayacak.

Medipol Başakşehir ise, yarın TSİ 22.00'de, İstanbul'daki ilk maçta 2-1 yenildiği Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına Arena Lviv'de konuk olacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş maçlarının programı şöyle:

19.30 Karabağ (Azerbaycan) - Göteborg (İsveç) (0-1)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) (1-0)

20.00 Grasshoppers (İsviçre) - Fenerbahçe (Türkiye) (0-3)

20.00 Brondby (Danimarka) - Panathinaikos (Yunanistan) (0-3)

20.00 Rosenborg (Norveç) - Austria Wien (Avusturya) (1-2)

20.30 Partizani (Arnavutluk) - Krasnodar (Rusya) (0-4)

21.00 Anderlecht (Belçika) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) (3-0)

21.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - SonderjyskE (Danimarka) (0-0)

21.00 PAOK (Yunanistan) - Dinamo Tiflis (Gürcistan) (3-0)

21.00 Shkendija (Makedonya) - Gent (Belçika) (1-2)

21.00 BATE (Belarus) - Astana (Kazakistan) (0-2)

21.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Vojvodina (Sırbistan) (3-0)

21.00 Genk (Belçika) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) (2-2)

21.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Midtjylland (Danimarka) (1-0)

21.15 Maribor (Slovenya) - Gebele (Azerbaycan) 1-3

21.30 Hajduk Split (Hırvatistan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail) (1-2)

21.30 Kızılyıldız (Sırbistan) - Sassuolo (İtalya) (0-3)

21.45 Saint Etienne (Fransa) - Beitar (İsrail) (2-1)

21.45 Olympiakos (Yunanistan) - Arouca (Portekiz) (1-0)

21.45 West Ham United (İngiltere) - Astra (Romanya) (1-1)

22.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Medipol Başakşehir (Türkiye) (2-1)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Trencin (Slovakya) (4-0)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.