26 Mayıs 2017 Cuma29 Şaban 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • İslam beş esas üzerine bina edilmiştir: Allah"tan başka ilah olmadığına ve Muhammed"in O"nun kulu ve elçisi olduguna şehadet etmek, namaz kılmak, oruç tutmak, Kabe"ye haccetmek, Ramazan orucu tutmak. (Tirmizi, İman 3, (2612))
  • " Kim Allah'a inanarak ve karşılığını Allah'tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa geçmiş günahları bağışlanır." (Buhâri,
  • için namaz vakitleri
    İmsak 03:37Güneş 05:31Öğle 13:08İkindi 17:04Akşam 20:33Yatsı 22:17
    • 18°C Adana
    • 15°C Adıyaman
    • 11°C Afyon
    • 6°C Ağrı
    • 10°C Amasya
    • 12°C Ankara
    • 16°C Antalya
    • 11°C Artvin
    • 17°C Aydın
    • 13°C Balıkesir
  • BIST: 97.713 -0.61
  • Altın: 143,932 -0.12
  • Dolar: 3,5669 -0.18
  • Euro: 4,0007 0.17

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maç programını açıkladı.
Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maç programını açıkladı. 20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. eleme turu maç programı şöyle:

20 Eylül Salı

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor (Of İlçe)

15.00 Orhangazispor-Kayserispor (Orhangazi İlçe)

16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (Alanya Oba)

21 Eylül Çarşamba

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

14.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Aktepe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediyespor)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü (Darıca İlçe)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.