17 Aralık 2017 Pazar26 R.Evvel 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından ortaya konacak bir (söz) değildir. Ancak kendinden önceki (vahyin) doğrulanması ve Kitab’ın açıklanmasıdır. Onda hiçbir şüphe yoktur ve âlemlerin Rabb’inden gelmiştir.” (Yunus, 10/37)
  • "Bir kulun Allah'ın rızasını gözeterek öfkesini yenmesinden, Allah katında sevabı daha büyük bir davranış yoktur." ( İbn Mâce, "Zühd",18)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:43Güneş 08:16Öğle 13:07İkindi 15:24Akşam 17:45Yatsı 19:12
    • 16°C Adana
    • 11°C Adıyaman
    • 10°C Afyon
    • -11°C Ağrı
    • 11°C Amasya
    • 5°C Ankara
    • 16°C Antalya
    • 7°C Artvin
    • 17°C Aydın
    • 15°C Balıkesir
  • BIST: 109.330 -0.31
  • Altın: 155,894 -0.46
  • Dolar: 3,8638 -0.70
  • Euro: 4,5501 -0.72

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maç programını açıkladı.
Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. eleme turu maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maç programını açıkladı. 20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. eleme turu maç programı şöyle:

20 Eylül Salı

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor (Of İlçe)

15.00 Orhangazispor-Kayserispor (Orhangazi İlçe)

16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (Alanya Oba)

21 Eylül Çarşamba

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

14.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Aktepe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediyespor)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü (Darıca İlçe)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İşte Ozan Tufan'ın ayağını kaydıran isim!16 Aralık 2017 Cumartesi 12:10
  • Türk futbolcu alay konusu oldu! Kadın hakem ile...16 Aralık 2017 Cumartesi 11:37
  • Ne yaptın Drogba! Yeni stilini görenler inanamadı16 Aralık 2017 Cumartesi 10:40
  • Şenol Güneş'in Negredo kararsızlığı!16 Aralık 2017 Cumartesi 10:30
  • İşte FETÖ'nün spor imamı16 Aralık 2017 Cumartesi 09:44
  • Suriyeli sığınmacıya Messi'den büyük sürpriz!16 Aralık 2017 Cumartesi 08:50
  • İspanya Dünya Kupası'ndan men edilebilir16 Aralık 2017 Cumartesi 07:30
  • Milan'a UEFA'dan kara haber!15 Aralık 2017 Cuma 22:44
  • Balıkesir'de tek gollü galibiyet15 Aralık 2017 Cuma 22:35
  • Aboubakar rekorunu geliştirdi15 Aralık 2017 Cuma 20:46
  • ÜYE İŞLEMLERİ
    Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
    Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.