22 Ekim 2017 Pazar1 Safer 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından ortaya konacak bir (söz) değildir. Ancak kendinden önceki (vahyin) doğrulanması ve Kitab’ın açıklanmasıdır. Onda hiçbir şüphe yoktur ve âlemlerin Rabb’inden gelmiştir.” (Yunus, 10/37)
  • "Bir kulun Allah'ın rızasını gözeterek öfkesini yenmesinden, Allah katında sevabı daha büyük bir davranış yoktur." ( İbn Mâce, "Zühd",18)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 05:50Güneş 07:16Öğle 12:56İkindi 15:51Akşam 18:22Yatsı 19:42
    • 19°C Adana
    • 18°C Adıyaman
    • 12°C Afyon
    • 10°C Ağrı
    • 12°C Amasya
    • 12°C Ankara
    • 18°C Antalya
    • 14°C Artvin
    • 18°C Aydın
    • 18°C Balıkesir
  • BIST: 108.489 0.05
  • Altın: 151,139 -0.05
  • Dolar: 3,6704 0.34
  • Euro: 4,3242 -0.08

UEFA Avrupa Ligi heyecanı başlıyor

UEFA Avrupa Ligi heyecanı başlıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde 2016-2017 sezonu grup maçlarında ikinci hafta heyecanı yarın başlıyor.
UEFA Avrupa Ligi heyecanı başlıyor UEFA Avrupa Ligi heyecanı başlıyor UEFA Avrupa Ligi heyecanı başlıyor

Avrupa Ligi'nin ikinci haftasında yarın 12 grupta 24 maç oynanacak.

A Grubu'nda yer alan Fenerbahçe, saat 22.05'te başlayacak maçta Ülker Stadı'nda Hollanda temsilcisi Feyenoord'u konuk edecek.

Atiker Konyaspor, H Grubu mücadelesinde KAA Gent Stadı'nda Belçika ekibi Gent'e, L Grubu lideri Osmanlıspor ise İsviçre'nin Zürih takımına Letzigrund Stadı'nda konuk olacak. İki karşılaşma da saat 20.00'de başlayacak.

İkinci haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

18.00 Gebele (Azerbaycan) - Mainz 05 (Almanya)

18.00 Astana (Kazakistan) - Young Boys (İsviçre)

20.00 Ajax (Hollanda) - Standard Liege (Belçika)

20.00 Gent (Belçika) - Atiker Konyaspor (Türkiye)

20.00 Schalke 04 (Almanya) - Salzburg (Avusturya)

20.00 Fiorentina (İtalya) - Karabağ (Azerbaycan)

20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Inter (İtalya)

20.00 Zürih (İsviçre) - Osmanlıspor (Türkiye)

20.00 Celta (İspanya) - Panathinaikos (Yunanistan)

20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Braga (Portekiz)

20.00 Krasnodar (Rusya) - Nice (Fransa)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - PAOK (Yunanistan)

20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Southampton (İngiltere)

20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Villarreal (İspanya)

22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Anderlecht (Belçika)

22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

22.05 Roma (İtalya) - Astra (Romanya)

22.05 Genk (Belçika) - Sassuolo (İtalya)

22.05 Manchester United (İngiltere) - Zorya (Ukrayna)

22.05 Zenit (Rusya) - AZ Alkmaar (Hollanda)

22.05 Austria Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

22.05 Athletic Bilbao (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)

22.05 Fenerbahçe (Türkiye) - Feyenoord (Hollanda)

22.05 Olympiakos (Yunanistan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.