26 Mayıs 2017 Cuma29 Şaban 1438
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • İslam beş esas üzerine bina edilmiştir: Allah"tan başka ilah olmadığına ve Muhammed"in O"nun kulu ve elçisi olduguna şehadet etmek, namaz kılmak, oruç tutmak, Kabe"ye haccetmek, Ramazan orucu tutmak. (Tirmizi, İman 3, (2612))
  • " Kim Allah'a inanarak ve karşılığını Allah'tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa geçmiş günahları bağışlanır." (Buhâri,
  • için namaz vakitleri
    İmsak 03:37Güneş 05:31Öğle 13:08İkindi 17:04Akşam 20:33Yatsı 22:17
    • 16°C Adana
    • 14°C Adıyaman
    • 10°C Afyon
    • 5°C Ağrı
    • 9°C Amasya
    • 12°C Ankara
    • 16°C Antalya
    • 11°C Artvin
    • 15°C Aydın
    • 10°C Balıkesir
  • BIST: 97.713 -0.61
  • Altın: 143,932 -0.12
  • Dolar: 3,5669 -0.18
  • Euro: 4,0007 0.17

Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı

Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı
Futbolda, UEFA Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında yarın 12 grupta 24 maç yapılacak.
Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı

Deplasmanda Ukrayna ekibi Zorya ile 1-1 berabere kalan, evinde Hollanda temsilcisi Feyenoord'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe, A Grubu'nda İngiltere'nin Manchester United takımına konuk olacak. "Düşler Tiyatrosu" diye de anılan Old Trafford Stadı'nda oynanacak ve Fransız hakem Benoit Bastien'in yöneteceği müsabaka TSİ 22.05'te başlayacak.

İlk maçında konuk ettiği Rumen ekibi Steaua Bükreş'i 2-0'lık skorla geçen, deplasmanda İsviçre temsilcisi Zürih'e 2-1 mağlup olan Osmanlıspor, İspanya'nın Villarreal takımıyla puan mücadelesi verecek. Osmanlı Stadı'nda 20.00'de başlayacak L Grubu karşılaşmasını, İsrailli hakem Liran Liany yönetecek.

Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e sahasında 1-0, Belçika ekibi Gent'e de deplasmanda 2-0 mağlup olarak turnuvaya kötü bir başlangıç yapan Atiker Konyaspor ise H Grubu'nda Portekiz'in Braga takımını konuk edecek. Azerbaycanlı hakem Aliyar Aghayev'in yöneteceği ve Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynanacak mücadele 20.00'de başlayacak.

Türk hakem Ali Palabıyık, Fransız ekibi Saint-Etienne'in Azerbaycan'ın Gebele takımını konuk edeceği C Grubu karşılaşmasında düdük çalacak.

Üçüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

20.00 Celta (İspanya) - Ajax (Hollanda)
20.00 Standard Liege (Belçika) - Panathinaikos (Yunanistan)
20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Gent (Belçika)
20.00 Atiker Konyaspor (Türkiye) - Braga (Portekiz)
20.00 Krasnodar (Rusya) - Schalke 04 (Almanya)
20.00 Salzburg (Avusturya) - Nice (Fransa)
20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Fiorentina (İtalya)
20.00 Karabağ (Azerbaycan) - PAOK (Yunanistan)
20.00 Hapoel Beer Sheva (İsrail) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
20.00 Inter (İtalya) - Southampton (İngiltere)
20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Zürih (İsviçre)
20.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Villarreal (İspanya)
22.05 Manchester United (İngiltere) - Fenerbahçe (Türkiye)
22.05 Feyenoord (Hollanda) - Zorya (Ukrayna)
22.05 Olympiakos (Yunanistan) - Astana (Kazakistan)
22.05 Young Boys (İsviçre) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Gebele (Azerbaycan)
22.05 Mainz 05 (Almanya) - Anderlecht (Belçika)
22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Zenit (Rusya)
22.05 AZ Alkmaar (Hollanda) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)
22.05 Roma (İtalya) - Austria Wien (Avusturya)
22.05 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Astra (Romanya)
22.05 Genk (Belçika) - Athletic Bilbao (İspanya)
22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Sassuolo (İtalya)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.