22 Kasım 2017 Çarşamba4 R.Evvel 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından ortaya konacak bir (söz) değildir. Ancak kendinden önceki (vahyin) doğrulanması ve Kitab’ın açıklanmasıdır. Onda hiçbir şüphe yoktur ve âlemlerin Rabb’inden gelmiştir.” (Yunus, 10/37)
  • "Bir kulun Allah'ın rızasını gözeterek öfkesini yenmesinden, Allah katında sevabı daha büyük bir davranış yoktur." ( İbn Mâce, "Zühd",18)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:22Güneş 07:53Öğle 12:57İkindi 15:25Akşam 17:49Yatsı 19:13
    • 9°C Adana
    • 5°C Adıyaman
    • -3°C Afyon
    • 1°C Ağrı
    • -1°C Amasya
    • -4°C Ankara
    • 8°C Antalya
    • 3°C Artvin
    • 2°C Aydın
    • 0°C Balıkesir
  • BIST: 105.268 1.30
  • Altın: 162,850 1.02
  • Dolar: 3,9604 0.95
  • Euro: 4,6498 0.95

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı
Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçları yarın oynanacak 9 maçla başlayacak.
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları yarın yapılacak 9 karşılaşma ile başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları yarın, 26 Ekim Çarşamba ve 27 Ekim Perşembe günü oynanacak.

Kupada, Spor Toto Süper Lig'den 10, TFF 1. Lig'den 12, Spor Toto 2. Lig'den 21, Spor Toto 3. Lig'den 10 ve Bölgesel Amatör Lig'den 1 takım 3. turda mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur maçları sonucunda 27 takım grup aşamasına kalacak. Geçen sezon Süper Lig'i ilk 5'te tamamlayan Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un da doğrudan katılımıyla 32 ekip, grup aşamasında yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda oynanacak maçların programı şöyle:

Yarın:
12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Yeni Rize Şehir)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

26 Ekim Çarşamba:
12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül Stadı)

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Perşembe:
12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (12 Haziran Stadı)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Kayserispor-Bucaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.