Cezaevinden dikkat çeken Seçil Erzan kararı! 9. Koğuş ayrıldı

Cezaevinden dikkat çeken Seçil Erzan kararı! 9. Koğuş ayrıldı
'Fatih Terim fonu' adı altında para toplamakla suçlanan Denizbank çalışanı Seçil Erzan ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Erzan, artık tek başına kalıyor.

Yüksek karlı güvenilir bir fon olduğunu ve Fatih Terim gibi isimlerin de bu fona dahil olduğunu söyleyerek aralarında tanınmış futbolculardan Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan'ın da aralarında bulunduğu 29 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan, suç örgütünün paralarını aklama suçlamasıyla yargılanan Bahar Candan'ın, tutuklu olarak yargılanmasına devam ediliyor.

TEK KİŞİLİK KOĞUŞUNDA KALIYOR

CNN TÜRK'ün haberine göre; Seçil Erzan'la ilgili olarak şu bilgilere yer verildi:

Seçil Erzan ve Bahar Candan. Nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla Marmara Cezaevi'nin 9. koğuşunda kalıyorlardı. Nihal-Bahar Candan kardeşler ve Seçil Erzan. Nihal Candan tahliye edildi. Ardından Seçil Erzan'la Bahar Candan yaklaşık 2 aydır aynı cezaevinin aynı koğuşunda birlikte kalıyorlardı. Ancak ikili arasında son dönemlerde özellikle Nihal Candan'ın tahliyesinin ardından bazı anlaşmazlıklar yaşanmaya başlamıştı. Bunlardan bir tanesi ışık kapatmaydı. Seçil Erzan çok geç saatlere kadar çalıştığı, Bahar Candan da uyumak istediği için ilk olarak ikili arasında böyle bir anlaşma çıktı. Sonrasında konuşulan iki isim arasında bir televizyon anlaşmazlığı çıktı. Bahar Candan'ın sürekli televizyon izlemek istediği ancak Seçil Erzan'ın özellikle haberleri ve televizyonu izlemek istemediği, hatta televizyondaki herhangi bir şeyin sesini bile duymak istemediği nedeniyle ikili arasında anlaşmazlık çıktı ve avukatları harekete geçti. Bankacı Seçil Erzan'ın koğuşunun Bahar Candan'dan ayrılması için bir dilekçe sunuldu ve o dilekçe kabul edildi. Böylelikle iki isim aylardan bu yana birlikte oldukları koğuşlarından ayrılmış oldu. Şimdi bankacı Seçil Erzan da tek kişilik koğuşunda kalıyor.

KOĞUŞA BUZDOLABI VE TELEVİZYON İSTEMEDİ

Seçil Erzan, yeni koğuşunda hiçbir şekilde televizyon ve buzdolabı istemedi.

ANNESİNİN RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE EV HAPSİ İÇİN DİLEKÇE VERDİ

Bankacı Seçil Erzan'ın yargılandığı davada önemli bir gelişme yaşandı. Seçil Erzan 1 yılı aşkın bir süredir cezaevinde tutuklu kalıyor. Ancak avukatları, Seçil Erzan'ın cezaevi hapsinin ev hapsine çevrilmesi için mahkemeye bir dilekçe sundular. Seçil Erzan'ın annesi yüzde 94 engelli. Annesinin sağlık sorunu nedeniyle yaşamış olduğu psikolojik rahatsızlık gerekçe gösterilerek, avukatları tarafından 41. Ceza Mahkemesi'ne bir dilekçe sunuldu. Eğer mahkeme tarafından bu talep kabul edilirse, tutuklu olduğu süreyi ev hapsinde geçirmiş olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.