26 Nisan 2018 Perşembe11 Şaban 1439
 • Bir Ayet
 • Bir Hadis
 • Namaz Vakitleri
 • Hava Durumu
 • “İman edenlerin Allah'ı zikretmekten ve inen haktan dolayı kalplerinin saygı ile ürpermesinin zamanı gelmedi mi? Daha önce kendilerine kitap verilip de, üzerinden uzun zaman geçen, böylece kalpleri katılaşanlar gibi olmasınlar. Onlardan birçoğu fasık kimselerdir.” (Hadîd, 16)
 • “Dünya ve onun içinde olan şeyler değersizdir. Sadece Allâh'ı zikretmek ve O'na yaklaştıran şeylerle, ilim (mârifet ilmi) öğreten âlim ve (Hakk'a lâyıkıyla kul olmak için) tahsil gören talebe bundan müstesnâdır.” (Tirmizî, Zühd, 14)
 • için namaz vakitleri
  İmsak 04:26Güneş 06:02Öğle 13:08İkindi 16:55Akşam 20:02Yatsı 21:31
  • 22°C Adana
  • 22°C Adıyaman
  • 22°C Afyon
  • 16°C Ağrı
  • 26°C Amasya
  • 23°C Ankara
  • 23°C Antalya
  • 22°C Artvin
  • 28°C Aydın
  • 24°C Balıkesir
 • BIST: 107.015 -0.36
 • Altın: 172,518 -0.67
 • Dolar: 4,0726 -0.74
 • Euro: 4,9366 -1.27

İşte 1 dolardaki o şok gerçek

Merhum Necmettin Erbakan Hoca, 1 dolar üzerinde yer alan masonik dünya yapılanmasına karşı, yıllar önce uyarılarda bulunmuş.
İşte 1 dolardaki o şok gerçek
İşte 1 dolardaki o şok gerçek İşte 1 dolardaki o şok gerçek İşte 1 dolardaki o şok gerçek

15 Temmuz darbe girişimi sonrası gözaltına alınan şüphelilerinin ev ve ofis aramalarında çıkan 1 dolarların gizemine dair yorumlar, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın yıllar önce yaptığı açıklamalarında yer alıyor. Erbakan Hoca gazetecilerle buluşmasında veya televizyonlarda katıldığı programlarda defalarca doların zannedilenin aksine Amerikan parası değil, Siyonizm’in para birimi ve kimlik kartı olduğunu ifade etmişti. Erbakan Hoca, ayrıca “Gizli Dünya Devleti” adlı kitabın kendisinin bizzat kaleme aldığı takdim kısmında, “1 dolar”ın sırrına etraflıca değiniyor.
 
DOLAR SİYONİZM’İN PARASI
 
Erbakan Hoca, verdiği konferanslar ve Gizli Dünya Devleti kitabının önsöz bölümünde, dünya Siyonizminin 1 dolara vurduğu mührü, Binai Brith, Avrupa Birliği, Bilderberg, Sanhedrin, 300’ler Meclisi ve en tepede bir takım kabalist büyü teknikleri ile insanları, cemaatleri, partileri, liderleri ve ülkeleri nasıl kullandıklarını anlatmıştı.
  
Erbakan, Siyonizm’in, ABD’nin içinde ve dışında 10 trilyon yeşil kâğıdı (Dolar) karşılıksız basarak insanlığı sömürdüğünü anlatmıştı. FETÖ darbecilerindeki şifreli 1 dolarlar ise, darbenin Amerika ve Siyonizm bağlantısına işaret ediyor.
 
“GİZLİ GÜÇ, İNSANLARIN KANINI EMİYOR!”
 
Erbakan Hoca, önsöz kısmını bizzat kaleme aldığı Gizli Dünya Devleti kitabında örgüt şemalarını ve gizemli amblemlerin “gizli anlamları”nı bir bir gözler önüne seriyor. Kitapta ifade edildiğine göre, BM ambleminden dolara, ‘orak-çekiç’ten zafer işaretine ve mason piramidine kadar her amblemin aslında “gizli” anlamları var. Kitabın Erbakan tarafından yazılan “Editörden” imzalı sunuş yazısında şunlar yazıyor: “Hazırlamış olduğumuz bu eser yeryüzünde yaşayan altı milyarı aşkın insanı yakından ilgilendiriyor. Zulüm ve sömürü düzeni ile insanların kanını emen gizli bir teşkilatı gün yüzüne çıkarıyor.”
 
necmettin-erbakan-1dolar-316x195.jpg

ERBAKAN HOCA DEŞİFRE ETTİ
 
Bugün tüm Türkiye ve dünyayı şoke eden ve her yönüyle masonik irtibatı ortaya koyan 1 Amerikan dolarının üzerindeki 13 katlı Siyonist Piramit, Türkiye’nin gördüğü en ferasetli devlet adamı olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan tarafından yıllar önce açıklanmış ve neleri ifade edip simgelediği ortaya konmuştu. Erbakan Hoca, 1 doları elinde tutup göstererek, dünyayı yöneten kararların dolardaki Gizli Dünya Devleti (GDD) tarafından alındığını ifade etmişti. 
 
Kanlı darbe girişiminden sonra darbe yanlılarının kasalarından ve üzerlerinden çıkan 1 dolar dikkat çekti. Darbecilerin üzerinden çıkan 1 doların gizemi Erbakan Hoca’nın yıllar önce yaptığı açıklamalar ile çözüldü. Prof. Dr. Necmettin Erbakan, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında 1 doların sırrına değinmişti. Ayrıca Erbakan Hoca, başbakanlık döneminde gözetimi altında çıkan ve 80 sayfalık takdim kısmını bizzat Erbakan Hoca’nın kaleme aldığı “Gizli Dünya Devleti” kitabında, bir doların sırrını ayrıntılı bir şekilde ele almıştı. 
 
1 DOLARIN SIRRI
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrası gözaltına alınan şüphelilerin üzerinden 1 dolarlık banknotlar çıktı. FETÖ/PDY haberleri çerçevesinde bu konu basında da oldukça geniş yankı buldu. İddialara göre: ‘F harfi’ Yüksek rütbeli askerleri ve paralel yapılanmanın il imamlarını, ‘J ve C harfleri’ düşük rütbeli cuntacı askerleri, ‘E ve S’ harfleri ise paralel yapılanmanın okullarında görevli eğitimciler ile akademisyenleri simgeliyor. Her 1 dolar seri numaralarının baş harflerinde 3 kademeli gizli ve farklı mesaj bulunuyor. Seri numarası “F” ile başlayan dolarların cemaat üyesi subaylara verildi. Üzerinde “J” ve “C” işareti bulunanlar ise daha alt rütbeli askerler ve paralel yapıya destek veren işadamlarına dağıtıldı. İddiaya göre o gece darbe yanlısı askerler bu şifreli dolarlar sayesinde birbirini tanıdı.
 
ERBAKAN HOCA 1 DOLARI YILLAR ÖNCE ANLATMIŞ
 
Prof. Dr. Necmettin Erbakan, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında 1 doların sırrına değinmişti. Erbakan Hoca tarafından yapılan açıklamada, bir Doların Siyonizm’in simgesi, kimlik kartı olduğu açıklanmıştı. Erbakan Hoca, “1 doların Amerika’nın parası olduğuna aldanmayın. Bakın arkasında bulunan mühür Siyonizm’in mührüdür. Amerika Merkez Bankası Siyonizm’in bankasıdır. Amerikan Merkez Bankası (FED) bu parayı zamanında Siyonistlerden alıyor” diyor.
 
GİZLİ DÜNYA DEVLETİ KİTABINDA DETAYLI AÇIKLAMA
 
Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bu açıklamaları, yıllar sonra kendisini tekrar haklı çıkarttı. Erbakan Hoca ayrıca, bir dönem yoğun tartışmaları beraberinde getiren, dünyayı yöneten gizli güçleri deşifre eden “Gizli Dünya Devleti” kitabının takdim yazısında, 1 doların ifade ettiği manaya açıklık getiriyor. Erbakan Hoca’nın bizzat yazdığı takdim kısmında, “Hazırlamış olduğumuz bu eser yeryüzünde yaşayan altı milyarı aşkın insanı yakından ilgilendiriyor. Zulüm ve sömürü düzeni ile insanların kanını emen gizli bir teşkilatı gün yüzüne çıkarıyor” ifadeleri de yer alıyor.
 
DOLAR ÜZERİNDEKİ PİRAMİTİN HER BİR BASAMAĞI NE İFADE EDİYOR?
 
Bu piramidin en altındaki birinci basamağı “HUMANÎSMUS” yani bütün insanlığı ifade etmektedir. Böylece bu piramit, Siyonizm’in bütün insanlığı, yani yeryüzündeki 6 milyar insanı nasıl kontrol ettiğini belirtmektedir. Bu piramitte de görüldüğü gibi dünya hâkimiyetini tesis, bir diğer ifadeyle 6 milyar insanı yani bütün insanlığı kontrol için kurulan sistem gizlilik ve itaat esasına dayanmakta en tepedeki yöneticilerin arzularının yerine getirilmesi plân ve programlarının uygulanabilmesi için bütün dünyaya yayılmış böyle bir piramit sistemi esas alınmıştır. Bu piramitte en alttaki insanlığın üstündeki kademeleri 3 grupta toplamak mümkündür:
 
1. Halkın içine giren ve yukarının emirlerini uygulayan saçaklar: Bunlar 3 kademe halindedir.
 
a.Rotary, Lion, Dıner, Propeller, Ymca
b.Mavi Localar
c.Önlüksüz Masonlar (İyi İnsanlar)
2. Ucu gözüken, büyük kısmı gizli olan kademeler: Bunlar 5 kademe:
a.B’nai B’rıth, Bılderberg Teşkilatları: Bu kademe Ara Koordinasyon kademesi olup görünen en yüksek yönetim kademesidir.
b.Büyük Şark Locası : (Fransız Mason Locası teşkilatları)
c. Komünizm: (Rusya Mason Locası)
d. İskoç Locası Teşkilatı : l - 33° (İngiliz Mason Locası)
e. York Locası Teşkilatı : (Alman Mason Locası)
3. Hiç görünmeyen gizli kademeler. Bunlar da 4 kademedir:
a. RT : (En üst gizli kademe: 3 Kabbalistten müteşekkil en üst komuta kademesi.)
b. 13’ler Meclisi
c. 33’ler Meclisi
d. 300’ler Kulübü Sanhedrin: (En üst yönetim meclisi).
 
13 RAKAMI SİYONİZM İÇİN UĞURLU RAKAMDIR
 
En alttaki insanlık ile beraber bu kademeler 13 kademeyi oluşturmaktadır. 13 rakamı Siyonizm’de, Hıristiyanlığın aksine, uğurlu sayılan bir rakamdır. Bu dünya teşkilatı inanç itibariyle Siyonizm’e dayanmaktadır. Siyonizm’in temel esasları ise yukarıda da belirtildiği gibi; Kabbala, Muharref Tevrat ve Talmud’a dayanmaktadır. Bu sistemin en büyük özelliği; bir kere daha belirtirsek gizlilik ve itaattir. Bundan dolayı her biri yalnızca kendisine verilen emirleri yerine getirir (hatta kendi yaşadığı ülkenin aleyhine olsa dahi. Kurulan “hücre sistemi” sayesinde her birinin yalnızca en üst derecesindekiler bir üst örgütle bağlantı içine girebilirler. Sistemin tümünü bütün sırlarıyla bilenler ise yalnızca en üstteki Kabbalist hahamlardır.
 
ÜÇGEN İÇİNDEKİ GÖZ
 
En üstteki üçgen içindeki göz: Bu sembol nihai gayeyi temsil etmektedir. Nedir bu nihai gaye? Lüzifer: Mason ilahının gözü! Bu göz “Cenab-ı Hak her şeyi görür” gerçeğinin karşısında bizim ilahımız da her şeyi görür, hatta her şeyi daha iyi görür iddiasını temsil etmektedir. Bu göz Lüzîfer yani şeytanın gözüdür. Eğik bakmaktadır ve şaşıdır. Masonlar birbirleriyle tanışmak için bu parolayı kullanmaktadırlar. Karşılaştıklarında toka yaparken bir yandan sağ ellerinin başparmağı diğerinin eline özel şekilde bastırmakta ve gözlerini de bu resimde olduğu gibi eğik olarak tutarak aşağıya doğru bakmaktadırlar. Siyonizm’in inancına göre Şeytan Cennetten kovulduktan sonra şimdi yeryüzünde “Ben-î İsrail”e (İsrailoğullarına) mensup insanlar vasıtasıyla haşa Cenab-ı Hak’tan intikam alacakmış. Siyonizm’in temelinde işte böylece “Şeytana kulluk yapmak” yatmaktadır.
 
EN ÜST KADEME RT
 
En yüksek, Kabbalist sırlarının tamamını bilen bir Baş Hahamın, diğer kademelerde temayüz ederek en üst makama ulaşmış iki yardımcı Kabbalist, yani Kabbala’yı tam olarak bilen hahamlardan teşekkül etmektedir. Bu en üst RT kademesinin altında bir görünmeyen en üst yönetim meclisi Sanhedrin kademeleri bulunmaktadır. Üç Kabbalist: RT ve Sanhedrin bütün Siyonist organizasyonların, İsrail devleti dâhil bağlı oldukları haham topluluğudur. Sanhedrîn üyeleri, Kabbala eğitimi almış olan hahamların arasından seçilirler. Bu gizli yönetim meclisi kadrosunun içinde genel yönetimi gözeten “70 Kabbalist Haham” “Genel Gözetim Meclisi” olarak İsrail’de toplanırlar. Bu ruhani mecliste, şayet herhangi bir eksilme olursa yerine yeni üyeleri seçmek yetkisiyle görevli 4 haham bulunmaktadır. Sanhedrin’deki Kabbalist Hahamlara bağlı olarak çalışan ayrıca bir (Yeminli 70’ler Grubu) vardır ki bunlar Siyonizm adına bütün dünyanın yönetimini yapmaktadırlar. Ve GDD’yi yönetmektedirler. Siyonizm ve GDD’nin bütün kademeleri bunlara itaat etmeye mecburdurlar. ABD’de Rockfeller, İngiltere’de ROTHSHİLD’ler bu (Yeminli 70’ler Grubu)’na dâhildirler. Ve grubun ayrıca Avrupa’da ve Japonya’da ayakları vardır. Ve bu yeminliler gurubu bütün dünya ülkelerinde teşkilatlanmışlardır. Böylece Sanhedrin’e mensup 70 Kabbalist Haham)’a bağlı olarak bu (70 Yeminliler Grubu) bütün dünyayı bir GDD: Gizli Dünya Devleti olarak yönetmektedirler.
Pramit’in Sanhedrin’in üst kademesinin altındaki bütün kademelerin hepsi bunlara bağlıdır. Bu (Gizli Dünya Devleti)’ni teşkil etmek üzere yukarıdaki (Yeminli 70’ler Grubu)’na bağlı olarak dünyayı yöneten kuruluşlar içerisinde aşağıdaki kuruluşlar yer almaktadır:
 
B’NAİ B’RİTH
 
Amacı: Siyonizm’in dünya çapındaki menfaatlerini gözetmek ve Siyonizmin hedefi olan “Dünya Hâkimiyeti”ni sağlamak. Onun için bu teşkilat bugünkü Birleşmiş Milletler’in beynini teşkil etmektedir. Birleşmiş Milletler Teşkilatı’nın bütün kilit noktalarındaki üyeleri vasıtasıyla uluslararası kararları istediği şekilde yönlendirmektedirler. Esasen Birleşmiş Milletler Teşkilatı GDD tarafından bunun için kurulmuştur. B’naî B’rîth, Masonluk ve Bilderberg gibi geniş Siyonist teşkilatlardan birisidir. B’nai B’rith, 1938’de 4 önemli Siyonist organizasyonunun taktiklerini ve planlarını hazırlayan “Genel Yahudi Kurultayı”nı oluşturmuştur. B’naî B’rlth kendisine bağlı “Aleph Zadik Aleph” adlı teşkilat vasıtasıyla bütün dünyadaki 13-21 yaş gruplarına mensup gençlere Siyonizm Düşüncesi’ni aşılamak üzere geniş faaliyette bulunmaktadır. Türkiye’de B’nai B’rith’in ayağı: “Fakirleri Koruma Derneği”dir.

Millî Gazete

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.