16 Ağustos 2018 Perşembe29 Şevval 1439
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • “İman edenlerin Allah'ı zikretmekten ve inen haktan dolayı kalplerinin saygı ile ürpermesinin zamanı gelmedi mi? Daha önce kendilerine kitap verilip de, üzerinden uzun zaman geçen, böylece kalpleri katılaşanlar gibi olmasınlar. Onlardan birçoğu fasık kimselerdir.” (Hadîd, 16)
  • “Dünya ve onun içinde olan şeyler değersizdir. Sadece Allâh'ı zikretmek ve O'na yaklaştıran şeylerle, ilim (mârifet ilmi) öğreten âlim ve (Hakk'a lâyıkıyla kul olmak için) tahsil gören talebe bundan müstesnâdır.” (Tirmizî, Zühd, 14)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 04:31Güneş 06:07Öğle 13:15İkindi 17:02Akşam 20:10Yatsı 21:40
    • 33°C Adana
    • 41°C Adıyaman
    • 30°C Afyon
    • 31°C Ağrı
    • 33°C Amasya
    • 34°C Ankara
    • 30°C Antalya
    • 27°C Artvin
    • 34°C Aydın
    • 32°C Balıkesir
  • BIST: 88.153 -2.34
  • Altın: 217,221 -3.20
  • Dolar: 5,7233 -4.03
  • Euro: 6,5185 -3.52

Rio'nun 9. gününde Türk sporcular 5 dalda yarışacak

Rio'nun 9. gününde Türk sporcular 5 dalda yarışacak
2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda Türk sporcular, bugün 5 farklı spor dalında mücadele verecek.
Rio'nun 9. gününde Türk sporcular 5 dalda yarışacak Rio'nun 9. gününde Türk sporcular 5 dalda yarışacak Rio'nun 9. gününde Türk sporcular 5 dalda yarışacak

Milli sporcular, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nın dokuzuncu gününde basketbol, boks, yelken, atletizm ve badmintonda sahne alacak.

A Milli Kadın Basketbol Takımı, A Grubu'ndaki son maçında, ev sahibi Brezilya ile TSİ 21.30'da karşılaşacak.

Atletizm kadınlarda 3 bin metre engelli elemelerinde Özlem Kaya, Meryem Akdağ, Tuğba Güvenç, erkekler 100 metre elemelerinde Jak Ali Harvey, 10 bin metre finalinde Ali Kaya ve Polat Kemboi Arıkan mücadele edecek.

Boksta Selçuk Eker, erkekler 52 kilo ilk turunda Çinli Jianguan Hu, erkekler artı 91 kilo ikinci turunda da Ali Eren Demirezen, Hırvat Filip Hrgovic karşısında ringe çıkacak.

Yelkende erkekler finn sınıfında Alican Kaynar, kadınlar laser radial sınıfında Nazlı Çağla Dönertaş boy gösterecek.

Badmintonda ise tek kadınlarda Özge Bayrak, gruptaki ilk maçında İtalyan Jeanine Cicognini ile karşı karşıya gelecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Cocu'ya sert tepki15 Ağustos 2018 Çarşamba 14:15
  • Beşiktaş tur peşinde15 Ağustos 2018 Çarşamba 11:27
  • Beşiktaş'ın Avrupa'daki 208. sınavı15 Ağustos 2018 Çarşamba 09:41
  • Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne veda etti15 Ağustos 2018 Çarşamba 09:30
  • Medipol Başakşehir'de hedef play-off15 Ağustos 2018 Çarşamba 09:29
  • Fener duvarı aşamadı!15 Ağustos 2018 Çarşamba 05:48
  • Kulüpler yaşadı! TFF galibiyet primlerini açıkladı14 Ağustos 2018 Salı 11:44
  • Atletizm Milli Takımı yurda döndü14 Ağustos 2018 Salı 09:40
  • Ramil Guliyev'in hayali olimpiyatların Türkiye'de yapılması14 Ağustos 2018 Salı 08:47
  • Benfica maçı öncesi F.Bahçe'de şok sakatlık!14 Ağustos 2018 Salı 07:08
  • ÜYE İŞLEMLERİ
    Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
    Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.