18 Şubat 2019 Pazartesi4 C.Ahir 1440
  • Bir Ayet
  • Bir Hadis
  • Namaz Vakitleri
  • Hava Durumu
  • Günün AyetiAllah’a ibadet edin ve O’na hiçbir şeyi ortak koşmayın. Ana-babaya, akrabaya, yetimlere, yoksullara, yakın komşuya, uzak komşuya, yanınızdaki arkadaşa, yolcuya, elinizin altındakilere iyilik edin. Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseleri sevmez.(Nisa, 4/36)
  • İslâm beş (temel) üzerine kurulmuştur: Allah’tan başka ilah olamadığına ve Muhammed (s.a.s)’in O’nun kulu ve elçisi olduğuna şahitlik etmek, ...(Al-Bukhari, “İman”, 2; Muslim, “İman”, 21)
  • için namaz vakitleri
    İmsak 06:23Güneş 07:48Öğle 13:23İkindi 16:19Akşam 18:48Yatsı 20:08
    • 7°C Adana
    • 2°C Adıyaman
    • -1°C Afyon
    • -13°C Ağrı
    • 1°C Amasya
    • 1°C Ankara
    • 7°C Antalya
    • 0°C Artvin
    • 7°C Aydın
    • 1°C Balıkesir
  • BIST: 102.715 0.57
  • Altın: 224,318 0.17
  • Dolar: 5,2843 -0.35
  • Euro: 5,9542 -0.49

Ziraat Türkiye Kupası programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı açıklandı.Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. hafta maçları 13,14, 15, 3. hafta müsabakaları 20, 21, 22, 4. hafta karşılaşmaları ise 27, 28 ve 29 Aralık'ta oynanacak.
Ziraat Türkiye Kupası programı açıklandı Ziraat Türkiye Kupası programı açıklandı Ziraat Türkiye Kupası programı açıklandı


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. hafta  maçları 13,14, 15, 3. hafta müsabakaları 20, 21, 22, 4. hafta karşılaşmaları ise  27, 28 ve 29 Aralık'ta oynanacak.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda açıklanan program şöyle:
 
 2. hafta:
 
13 Aralık Salı:
 
13.00 Boluspor-Darıca Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
 
15.30 Elazığspor-Tuzlaspor (Elazığ Atatürk)
 
16.30 Göztepe-Yeni Amasyaspor (Doğanlar)
 
18.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
20.30 Medipol Başakşehir-Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih  Terim)
 
14 Aralık Çarşamba:
 
12.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)
 
12.15 Aydınspor 1923-Akhisar Belediyespor (Adnan Menderes)
 
14.00 Kırklarelispor-Osmanlıspor (Kırklareli Atatürk)
 
14.15 24Erzicanspor-Galatasaray (Erzincan 13 Şubat)
 
16.30 Gaziantepspor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)
 
18.30 Atiker Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
20.30 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)
 
15 Aralık Perşembe:
 
12.15 Gümüşhanespor-Kızılcabölükspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
14.15 Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
18.30 Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
 
20.30 Bursaspor-Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
 3. hafta
 
20 Aralık Salı:
 
12.00 Yeni Amasyaspor-Sivasspor (Amasya 12 Haziran)
 
14.00 Kasımpaşa-İnegölspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
16.00 Elazığspor-24 Erzincanspor (Elazığ Atatürk)
 
18.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
 20.00 Boluspor-Beşiktaş (Bolu Atatürk)
 
21 Aralık Çarşamba:
 
12.00 Gümüşhanespor-Atiker Konyaspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
14.00 Ümraniyespor-Akhisar Belediyespor (Ümraniye Belediye)
 
14.30 Sancaktepe Belediyespor-Çaykur Rizespor (15 Temmuz)
 
16.30 Gaziantepspor-Kırklarelispor (Kamil Ocak)
 
18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Osmanlı)
 
20.30 Galatasaray-Tuzlaspor (Türk Telekom Arena)
 
 22 Aralık Perşembe:
 
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor  Kompleksi)
 
14.00 Aydınspor 1923-Bursaspor (Adnan Menderes)
 
16.30 Kayserispor-Darıca Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir  Has)
 
18.30 Trabzonspor-Kızılcabölükspor (Hüseyin Avni Aker)
 
20.30 Menemen Belediyespor-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
 
4. hafta
 
27 Aralık Salı:
 
12.30 24Erzincanspor-Elazığspor (Erzincan 13 Şubat)
 
14.00 Kırklarelispor-Gaziantespor (Kırklareli Atatürk)
 
 16.30 Sivasspor-Yeni Amasyaspor (Yeni 4 Eylül)
 
18.30 Çaykur Rizespor-Sancaktepe Belediyespor (Çaykur Didi)
 
 20.30 Beşiktaş-Boluspor (Vodafone Arena)
 
 28 Aralık Çarşamba:
 
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor (Darıca İlçe)
 
14.30 İnegölspor-Kasımpaşa (İnegöl İlçe) 
 
16.30 Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
17.00 Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)
 
 18.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)
 
 20.30 Tuzlaspor-Galatasaray (Stat daha sonra açıklanacak)
 
29 Aralık Perşembe:
 
14.30 Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)
 
16.30 Bursaspor-Aydınspor 1923 (Bursa Büyükşehir Belediye) 
 
 17.00 Şanlıurfaspor-Osmanlıspor (GAP Arena) 
 
18.30 Kızılcabölükspor-Trabzonspor (Denizli Atatürk) 
 
 20.30 Fenerbahçe-Menemen Belediyespor (Ülker)
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • MHK'nın yeni başkanı resmen açıklandı!15 Şubat 2019 Cuma 13:57
  • Fatih Terim'den UEFA'ya tepki!15 Şubat 2019 Cuma 01:19
  • Aslan Arena'da avlandı!15 Şubat 2019 Cuma 01:17
  • Dünyanın zirvesine yerleşti!14 Şubat 2019 Perşembe 11:47
  • Eren Derdiyok'tan yönetimi şoke eden istek14 Şubat 2019 Perşembe 11:44
  • Şenol Güneş'e Milli Takım baskısı! "Hemen başla"14 Şubat 2019 Perşembe 09:31
  • Resmen duyurdu! 'TFF Başkanlığına adayım'14 Şubat 2019 Perşembe 07:19
  • Süper Lig ekibinde ayrılık!13 Şubat 2019 Çarşamba 13:37
  • Eski futbolcu Uğur Tütüneker'e beraat13 Şubat 2019 Çarşamba 11:31
  • "Emre Belözoğlu FETÖ bankasına yüklü para yatırdı" iddiası13 Şubat 2019 Çarşamba 09:20
  • Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.
    Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.